Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Talentovaní žáci podpořili v Horní Lidči vsetínskou nemocnici

date_range 31.Bře, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Benefiční koncert ZUŠ Vsetín v Horní Lidči. Foto: Jan Tarabus

Již více než deset let pořádá ZUŠ ve Vsetíně benefiční koncerty na podporu vsetínské nemocnice.

 

Jeden z koncertů proběhl také v Trezoru přírody v Horní Lidči a podíleli se na něm žáci navštěvující odloučené pracoviště ZUŠ v Horní Lidči. Témeř tři desítky mladých talentovaných hudebníků předvedlo 23. března svůj um pod vedením zkušených pedagogů. A to napříč všemi žánry.

 

Návštěvníci mohli slyšet dechové a smyčcové hudební nástroje, klavír i bicí nebo obdivovat krásu sborového i sólového zpěvu. A mladí umělci si zase mohli vyzkoušet náročnost vystupování před obecenstvem.

 

To všechno pro dobrou věc. „V minulých letech bylo prostřednictvím benefičních koncertů podporováno dětské oddělení, v letošním roce půjde výtěžek na oddělení následné péče. Je dobré vést děti k hudbě a zároveň v nich podporovat empatii a zájem o druhé lidi,“ přibližuje podstatu projektu Mgr. Petra Slováková, která koncertem provázela.

 

Výtěžek benefičního koncertu v Horní Lidči činil 4.500 Kč a byl jedním z pěti, který v letošním roce ZUŠ Vsetín pořádala.

 

Benefiční koncert ZUŠ Vsetín v Horní Lidči. Foto: Jan Tarabus. Celá fotogalerie ZDE

 

-lm-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA