Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Taneční skupina Eles jede plnou parou vpřed

date_range 13.Kvě, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Foto: archiv TS ELES

Sezóna soutěží se pomalu blíží ke svému cíli. Tento týden byl pro Eles náročný, ale zároveň velmi úspěšný.

 

Vše odstartovalo 4. 5. regionální soutěží Fren dance ve Frenštátu pod Radhoštěm. Této soutěže se zúčastnili, stále se zlepšující ježečci, tedy Mini B. Po krásném výkonu obsadili v nabité konkurenci úžasné druhé místo. Hned na druhý den v neděli se zkušenější děti Mini A zúčastnily Mistrovství Moravy Czech Dance Tour v Prostějově. Kde předvedly krásný ucelený výkon. Bohužel stačil jen na neoblíbenou bramborovou medaili, ale přesto panovala spokojenost.

 

Po dnu odpočinku začalo v úterý Mistrovství Moravy soutěže Czech Dance Masters v Bohumíně, kde jako první šli na řadu nejzkušenější členové TS ELES senioři. Ti byli po výkonech nejmenších silně motivováni. Předvedli neskutečný výkon, který je vynesl na první místo tedy Mistry Moravy. A zároveň tím dodali ostatním neskutečnou energii do dalšího svátečního dne.

 

8.5. tedy opět vyrazili do Bohumína. Nejdříve na parket nastoupili Junioři, kteří rozjeli povedenou sestavu s minimem chyb. Navázali tedy na seniory a taktéž si odnesli první místo a titul Mistr Moravy. Poté se na řadu dostaly Děti Disco Dance po krásném výkonu si vybojovaly 7. místo. Přesto vládne spokojenost a v tvrdé konkurenci malí tanečníci potvrdili, že právem patří do II. ligy. Následovalo další vystoupení Dětí Disco Show. Excelentní výkon jim vynesl první místo a titul Mistrů Moravy ve II. lize. To už euforie a radost v hale gradovala…Posledním želízkem v ohni valašské taneční skupiny byli Hlaváci, kteří se nenechali zaskočit. Rozjeli vystoupení na plný plyn a do Valašských Klobouk se vezl další titul Mistr Moravy.

 

I přes velký sportovní úspěch a postup do Prahy na Mistrovství Republiky, byla stejně nejkrásnější radost z pohybu, dobré nálady a plno zážitků.

 

 

-tz-

 

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi