Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Tanečnice z Valašska vybojovaly dvě zlaté

date_range 29.Bře, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
V sobotu 27.března 2010 se v Praze, Brně a Frýdku-Místku, konal již 3. ročník soutěže pod názvem Talent Awards, které se zúčastnilo množství umělců z různých oborů kultury a z různých zemí euro zóny.

V ženské juniorské kategorii jednotlivců Belly dance, vybojovala mezi profesionály 1. místo Mária Novosadová uměleckým jménem Maysaa. Tato lektorka orientálního tance je známá veřejnosti především z působení ve Vsetíně a v Horní Lidči.

 

foto archiv souboru

 
A právě její hornolidečské žačky přivezly ze soutěže onu zmíněnou druhou zlatou medaili. Se svým vystoupením tanečnice uspěly v kategorii Belly dance – amatéři – junioři + teenage – skupiny.

Slavnostní galavečer, kde se představí vítězové všech kategorií soutěže se koná v sobotu 15.května v Praze, a to od 16.hodin v secesním divadelním sále " NA MARJANCE".

 
-tz-
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA