Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Tátové budou číst dětem oblíbenou knížku

date_range 24.Led, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Zkuste zavzpomínat, kdy jste naposledy četli svým dětem knihu. Uspávali děti s knihou nebo jen tak ve volném čase jste si sedli a začali jste jim číst kapitolu své oblíbené knížky z dětství.

V České republice předčítá svým dětem jen necelá čtvrtina rodičů, a to hlavně matky. S úžasným a smysluplným projektem přišla knihovna v Horní Lidči. Od příštího úterý se zapojuje do projektu „Tátové čtou dětem", který povzbuzuje tatínky, aby četli svým dětem. „Jako první začíná číst v hornolidečské knihovně Marek Filák, který, kromě toho, že rád čte, také rád a dobře hraje na kytaru. Takže v úterý se bude v knihovně nejen číst, ale také zpívat," vysvětluje knihovnice Věra Povalačová.

více info na knihovnahornilidec.cz

Tatínkové budou v knihovně číst vždy poslední úterý v měsíci. Naslouchat jim mohou nejen jejich děti, ale také kamarádi, spolužáci nebo třeba maminka s babičkou. Kampaň „Tátové čtou dětem" by měla podpořit nejen čtení, ale také společné zážitky a společně strávený čas.

Do projektu se může zapojit každý tatínek, ať už doma nebo v knihovně. Začíná se v úterý (tj. 26. ledna 2016) v šestnáct hodin odpoledne.

Ludmila Brousilová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA