Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Tělesně postižení turisté navštívili Klobouky

date_range 26.Srp, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Valašské Klobouky přivítaly o víkendu od 14. do 16. srpna 35. oblastní sraz Moravskoslezského kraje zdravotně postižených turistů. Padesát turistů z ostravského klubu navštívilo naše město nejen pro jeho malebnost a krásnou přírodu, ale také aby se zúčastnili mezinárodního hudebního festivalu Setkání muzikantů v Bílých Karpatech, který zrovna probíhal na valašskoklobouckém náměstí. 

  Turisté z Moravskoslezského kraje                                Foto: MěÚ Valašské Klobouky

Hosté si prohlédli centrum města a s jeho minulostí a významnými památkami je seznámil historik Petr Odehnal z místního muzea. Hlavním bodem programu jejich srazu byl výlet na zříceninu hradu Brumov, kam je z Klobouk zavedla zelená turistická značka a samozřejmě také výstup na Královec a rozhlednu Na Finiši.

V sobotu na hudebním festivalu se z ostravských návštěvníků vyklubali fanoušci kapely Bača z Valašského Meziříčí.

„Děkuji starostce Elišce Olšákové za vřelé přivítání ve vašem městě, za pomoc i za drobné upomínky pro účastníky srazu. Líbilo se nám tady a nadmíru jsme byli spokojení i s ubytováním, stravou a službami v areálu Středního odborného učiliště Valašské Klobouky," vyjádřil díky Vítězslav Zlotý, předseda sekce zdravotně postižených Klubu českých turistů.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA