Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Tenisový Galak open skončil překvapením

date_range 23.Pro, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Ve sportovním areálu NIVA v Pitíně se hrál v sobotu 22. prosince 2012 již II. ročník tenisového turnaje ve čtyřhře pod názvem Galak open. Přihlášené dvojice se utkaly systémem každý s každým a hned na úvod došlo k překvapení, kdy pár Jarda Smolek – Alois Strnad přehrála obhájce prvenství manžele Hořákovi.

foto Alois Strnad

O další překvapení potom také nebyla nouze a o medailových příčkách se rozhodovalo až v úplném závěru celého klání, slavičínské dvojici Zdeněk Šiška – Petr Koseček stačilo k celkovému vítězství uhrát s Hořáky tři gamy, což se jim také podařilo. Hned tři dvojice tak měly stejný počet bodů a v konečné a o pořadí se rozhodovalo v minitabulce. Putovní pohár tak skončil ve Slavičíně, na léto připravuje firma Galak další tenisový turnaj.

Konečné pořadí tenisového Galak open:

1. Zdeněk Šiška – Petr Koseček
2. Jaromír Smolek – Alois Strnad
3. Josef Hořák – Věra Hořáková
4. Štěpán Heiník – Libor Argaláš
5. Zdeněk Šebák – Miroslav Šebák

-kos-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA