Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Tenisový Študlov Open se hrál letos popáté

date_range 27.Zář, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
I přes rozmary počasí se v sobotu 25. září 2010 uskutečnil již V. ročník podzimního tenisového turnaje ŠTUDLOV OPEN 2010. Ve sportovně turistickém areálu ve Študlově se sešla řada tenisových příznivců. Příjemné prostředí a radost z tenisové hry byly hlavními znaky celého dne.

Podařilo se odehrát zdárně celý turnaj v deblových zápasech. A nechyběl ani tradiční gulášek pro každého hráče. I přes zdravou sportovní rivalitu převládla pohoda a dobrá nálada.

 

foto pořadatelé     více fotek

 
Šestnáct účastníků bylo po losu rozděleno do dvou skupin. Po odehrání základních skupin následovala exhibiční vložka, kterou obstarali domácí hráči v čele s Františkem Molkem. Po bojích v playoff následovalo semifinále a finále, ve kterém zvítězila dvojice Miroslav Raška (Valašské Klobouky) a Petr Masař (Valašské Meziříčí), kteří si také odnesli putovní pohár. Druhé místo obsadila dvojice Tomáš Mikulčík (Valašské Klobouky) a Miloš Řepa (Valašské Klobouky). Ze třetího místa se na konec radovala dvojice Milan Miklas (Luhačovice), spolu s domácím Petrem Běloněm (Študlov). Celá akce byla hodnocena všemi účastníky, jako velmi zdařilá tečka za letní tenisovou sezónou.
 
-pm-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA