Tenisový turnaj opanovali Drnovjané

date_range 02.Pro, 2012 featured_play_list Aktuality

V tenisovém areálu NIVA v Pitíně se odehrály dva turnaje, kde se představili i hráči z našeho regionu. Žákovský turnaj vyhrál Štěpán Vaculín před Petrem Zabloudilem a Erikem Řezníčkem. Tenisový turnaj v deblu ovládla pro změnu dvojice z Drnovic Machuča – Machů, která předvedla na turnaji nejlepší výkony. Fotografie z celé akce najdete na webu.

Chlapecký turnaj v tenise žáků

Tentokrát jsme zorganizovali tenisový turnaj pro nižší věkovou kategorii. Proti sobě nastoupilo pět chlapců z okolí Pitína a sehráli s sebou povedené zápasy. Hra byla vyrovnaná a náročná. Turnaj trval pět hodin, padaly krásné výměny a útočné míče neměly chybu. Chlapci byli mimo jiné odměněni skleněnými medailemi, jež do turnaje věnovala společnost Skloservis, spol. s r. o. z Uherského Brodu, které tímto děkujeme. Děti i rodiče byli nad míru spokojeni a už se těší na další podobný turnaj, který se na naší půdě uskuteční 8. 12.

Tenisový turnaj ve čtyřhře mužů

V sobotu 24. 11. 2012 proběhl v našem areálu tenisový turnaj ve čtyřhře mužů, kterého se zúčastnilo celkem pět dvojic z blízkého okolí. Po vyrovnaných bojích si první místo odnesla dvojice Pavel Machů a Miroslav Machuča z Drnovic. Druhou příčku obsadili František Tomanec, Šumice a Josef Masařík, Uherský Brod. Na třetím místě skončila dvojice ze Slavičína Michal a Martin Doruškovi.