Tenisový Valachia Open Cup je u konce

date_range 11.Říj, 2010 featured_play_list Aktuality

Finálovým zápasem byl ukončen v minulých dnech první ročník tenisového turnaje valachia Open Cup 2010 ve Valašských Kloboukách. Celkem se turnaje zúčastnilo 16 hráčů v kategorii muži a 18 hráčů a hráček v dětské kategorii.

Turnaj byl zahájen 28.05.2010 a ukončen 08.10.2010. Během turnaje bylo odehráno přes 150 zápasů ve třech kategoriích. Hlavní kategorii mužů vyhrál Pavel Andrýs před Petrem Graclíkem a Ivošem Dorńákem. Dětskou kategorii 1. až 3. třída vyhrál Martin Raška před Davidem Šánkem a Patrikem Turenou. V dětské kategorii 4. až 6. třída zvítězil David Hrabina před Markem Fojtíkem a Tomášem Mikulčíkem.

foto archiv pořadatelů

Celý průběh turnaje bylo možno sledovat na internetových stránkách www.miroslavraska.estranky.cz , zde jsou i veškeré fotografie z průběhu turnaje.

„Velký dík patří Janu Nahodilovi, který mi pomohl s organizací dětské kategorie 4. až 6. třída a všem sponzorům," uvedl Miroslav Raška, organizátor turnaje.

Největším přínosem turnaje bylo podle slov pořadatelů nadšení začínajících tenistů a tenistek s jejich prvních tenisových i soutěžních krůčků. Délka turnaje někomu vadila někdo si ji naopak pochvaloval. „V příštím ročníku bych ale upřednostnil rychlejší průběh turnaje" dodal Miroslav Raška, který v dlouhodobém turnaji vidí především spojení relaxace a zdravé sportovní rivality.