Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Tenisový Valachia Open ovládl Hrabina

date_range 26.Zář, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Druhý ročník amatérského tenisového turnaje Valachia Ope Cup Valašské Klobouky zná svého vítěze i v kategorii děti. Loňské vítězství obhájil David Hrabina před Tomášem Mikulčíkem a Vojtěchem Fojtů. V rámci turnaje byl vyhlášen i nejlépe umístěný žák v kategorii 1. až 4. třída, kterým se stal Martin Raška. Celkem se turnaje zúčastnilo 16 hráčů v kategorii 5. až 9. třída. Turnaj byl zahájen na začátku prázdnin, probíhal celé prázdniny a závěrečné kola se odehrály na začátku školního roku.  
 

foto organizátoři turnaje

 
„Na většině účastníků byl znát významný výkonnostní postup oproti prvnímu ročníku a kvalita jednotlivý zápasů vykazovala vysokou úroveň," shodli se Jan Nahodil a Miroslav Raška, organizátoři turnaje.

„Je dobře, že kluky tenis baví a je radost pozorovat jejich první sportovní úspěchy nebo někdy i nějaké to malé zklamání," dodal Miroslav Raška, který se již těší na další ročník.

Celý průběh turnaje bylo možno sledovat na internetových stránkách www.miroslavraska.estranky.cz

Celkové pořadí 2.ročníku Valachia Open Cup 2011-kategorie děti 5. až 9. třída:
1. David Hrabina
2. Tomáš Mikulčík
3. Vojtěch Fojtů
4. Salvátor Soška
5. Marek Fojtík
6. Martin Raška
7. až 8. Michal Vlček a Marek Dubčák
9. Dominik Novák
10. Daniel Knotek

 
-tz-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA