Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Tento týden začne stavba parkoviště u polikliniky

date_range 13.Kvě, 2019 featured_play_list Aktuality

Kapacita parkovacích ploch u polikliniky ve Valašských Kloboukách brzy naroste, a to díky novým stáním, která vzniknou na prostranství pod lékárnou. Dodavatelská firma už převzala staveniště a v nadcházejících dnech začne vytyčovat stávající inženýrské sítě. Samotná výstavba započne tento týdne. Řidiči přijíždějící k poliklinice by proto měli v lokalitě počítat s pohybem stavebních strojů.

 

„Pás nových parkovacích míst nabídne kapacitu pro odstavení jedenácti vozů, z toho jedno místo bude vyhrazeno hendikepovaným. Při stavbě bude použita vsakovací dlažba, která propustí dešťovou vodu do podloží. Souběžně dojde k vydláždění chodníku pro pěší a bezbariérově bude upraveno i místo pro bezpečné přecházení komunikace,“ sdělil místostarosta Karel Ptáček. „Na investici má město v rozpočtu připraveno 700 tisíc korun,“ dodal.

 

Valašskokloboucká poliklinika je spádovým zdravotním centrem a za odbornými lékaři sem přijíždějí pacienti ze širokého okolí.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi