Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Tesco otevírá ve Slavičíně supermarket

date_range 30.Lis, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
V Hrádecké ulice ve Slavičíně vyrostl nový supermaket. Společnost Tesco ji otevírá ve čtvrtek 1. prosince v 8 hodin. Připraveno je ranní občerstvení, zábavný program pro děti i rodiče a ochutnávka produktů Tesco.

Prodejna tohoto typu je ve městě první a řada lidí její otevření vítá. Obavy naopak sdílejí zdejší obchodníci. Ve městě a okolí jsou téměř dvě desítky větších či menších obchodů. Jejich majitelé či provozovatelé se bojí poklesu tržeb a odlivu zákazníků.

 

Nový supermarket Tesco ve Slavičíně     foto St.Fuks      více fotek

 
„Nezbude nám nic jiného než se situaci přizpůsobit. Prodejnu, kterou vlastníme, jsme už dávno pronajali jedné české obchodní síti," říká spolumajitel slavičínské firmy Elva Josef Valčík starší. „Co se týká naší výrobny masa a uzenin, orientujeme se především na výrobky bez náhražek a chemických přísad. Tedy na kvalitu. Do velkých zahraničních supermarketů zboží nedodáváme."

V prodejnách Tesco najde zákazník bohatou nabídku výrobků. Takto se chce prezentovat i Tesco ve Slavičíně. Výhodou pro nakupující je dobrá dopravní dostupnost, přilehlé parkoviště se zhruba padesáti parkovacími místy, vlastní pekárna a především otevírací doba. Prodejna bude v provozu každý den, včetně sobot a nedělí, od 7 do 21 hodin.

 
-StF-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA