Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Testování dětí? Je to něco mezi nesmyslem a zločinem

date_range 09.Dub, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up MUDr. Hana Zelená

Cílem iniciativy Zdravé fórum je návrat celé společnosti, v době koronavirové krize, co nejdříve zpět k normálu. Samozřejmě za současné cílené a především dobrovolné ochrany ohrožených skupin lidí.

 

Podle zástupců Zdravého fóra taková platforma v České republice dosud chybí. „Téma návratu k normálnímu životu je dnes mediálně spojováno hlavně s různými až extremistickými skupinami. Chceme dát jasně najevo všem, že je zde ohromná spousta běžných lidí, kteří virus nepopírají, nebagatelizují, ale nesouhlasí s postupem vlády a nechtějí žít s omezeními, jež nemají žádný reálný smysl. Odmítají ničit své životy a životy svých dětí pod vidinou falešné ochrany zdraví ostatních. Tito lidé se cítí zrazení, zoufalí a do jisté míry bezradní,“ uvádí Tomáš Nielsen, advokát a místopředseda spolku.

 

Testování dětí? – vyjádření předních odborníků – věcně, bez hysterie

 

Názor na testování dětí na COVID-19, jako podmínka vstupu do škol? “Je to skutečně něco mezi nesmyslem a zločinem.” MUDr. Hana Zelená, Ph.D. Prof. Mudr. Jiří Beran, CSc. Doc. MUDr. Martin Balík Ph.D., EDIC MUDr. Vladimír Čížek

 

 

Právní názory Zdravého fóra: Manuál pro rodiče – kteří trvají na účasti svých dětí na výuce bez podmínek ZDE

 

K iniciativě se připojuje stále více lidí

 

„Mám radost, že se ozývá stále více odborníků z mnoha různých oborů, kteří se cítí být v první řadě lidmi a rodiči, a kteří už se nechtějí dívat na to, kam tuto zemi naše vláda a z mnoha důvodů přehnaná koronavirová panika přivedla. Oni, stejně jako my, cítí, že je potřeba události, které se zcela vymkly z kloubů racionálního uvažování, vrátit zpět do normálních kolejí. A stejně jako my, to dělají hlavně kvůli svým dětem a říkají své rázné DOST!“ říká předseda spolku, režisér a spisovatel Jan Tománek s tím, že stále více lidí volá po návratu vlády rozumu.

 

Dokazuje to podle něho i seznam lidí, kteří vyjádřili Zdravému fóru podporu a od začátku s ním spolupracují a podporují ho. Vedle známých osobností jsou mezi nimi například mezinárodně uznávaní lékařští experti jako epidemiolog Prof. MUDr. Jiří Beran, CSc., intenzivista a vedoucí intenzivní péče pro nejtěžší Covid-19 pacienty Doc. MUDr. Martin Balík Ph.D., EDIC, nebo viroložka a vedoucí oddělení virologie ZÚ Ostrava MUDr. Hana Zelená, Ph.D.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA