Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Thom Artway v pátek vystoupí ve Vrběticích

date_range 24.Kvě, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Thom Artway a jeho andělské sošky ve Vrběticích aneb Acoustic garden tour vrcholí

Thom Artway, čerstvý držitel cen Anděl v kategoriích objev roku a zpěvák roku, zavítá v pátek 26. května 2017 opět do rodného kraje. Předposlední koncert svého jarního sólového turné, pro které zvolil koncept hraní na zahradách, odehraje od 19:30 hodin na farmě ve Vrběticích. Svým posluchačům nabídne intimní hudební zážitek jen za doprovodu svých kytar. Produkci zpestří zajímaví hosté z blízkého i vzdáleného okolí, role hlavního hosta večera se ujme finalista Česko Slovenské SuperStar Martin Harich.

Thom Artway, čerstvý držitel cen Anděl v kategoriích objev roku a zpěvák roku

Koncert se koná za každého počasí!

Po skončení akce vzplane táborový oheň. Neváhejte, možná už nikdy více nebudete mít možnost opéct si špekáček s Thomem a jeho přáteli!

Vstupenky za cenu 120,- Kč je možné zakoupit na SMSTICKET.CZ, na Obecním úřadě Vlachovice nebo v omezeném počtu přímo na místě konání akce. Vstup do areálu farmy ve Vrběticích bude možný ze směru od koupaliště ve Vlachovicích a spodní branou od Vrbětic.

Jste srdečně zváni…. 

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA