Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Tradiční řemesníci se naučí jak se prodat

date_range 31.Led, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Jste-li tradiční řemeslník či drobný domácí výrobce, máte jedinečnou příležitost dozvědět se, jak zvýšit prodej svých výrobků a zlepšit svoji propagaci. Naučíte se to na školení, které připravilo Občanské sdružení Tradice Bílých Karpat na tuto sobotu, 1. února 2014.

Řemeslníci se na něm dozví, jak získat dostatek zákazníků, jak si je udržet a jak mohou bez velkých nákladů propagovat své výrobky a služby. Naučí se, jak využívat své webové stránky pro online prodej i to, jak vytvořit spojence ze sociálních sítí.

"Jedním z důvodů pořádání školení je, že u nás žije mnoho schopných lidí, kteří "něco" vyrábějí, tvoří či pečou – buď jako přivýdělek nebo jen jako svůj koníček. Ale ví o nich jen jejich nejbližší okolí a oni sami se potýkají s pramalým odbytem svých výrobků. Naším školením o propagaci bychom chtěli pomoct jednak jim, ale také našemu regionu, který může z tradičních výrobců také prosperovat, především co se týká cestovního ruchu", říká organizátorka školení, Hana Machů.

Britský princ Charles v Hostětíně     ilustrační foto Michal Stránský

Školení je otevřené především pro drobné tradiční řemeslníky z Bílých Karpat a nabídne i možnost stát se držitelem stejnojmenné regionální značky. Na školení se můžete hlásit na e-mailu tbk@tradicebk.cz a informace naleznete na webových stránkách tradicebk.cz .

Regionální značení funguje v celé České republice. Značka umožňuje společnou propagaci, marketing a větší odbyt místním výrobcům a poskytovatelům místních služeb. Zvyšuje pocit sounáležitosti s místem, kde žijeme i jeho větší propagaci na poli turismu. Regionální značka Tradice Bílých Karpat je první přeshraniční ochranná značka ve střední Evropě: jsou jí označovány produkty jak na moravské, tak slovenské straně Chráněné krajinné oblasti Bílé-Biele Karpaty.

Označuje produkty a služby s původem z Bílých-Bielych Karpat, které jsou jedinečné ve vztahu k Bílým-Bielym Karpatům, vyrobené tradiční technologií, s podílem ruční práce, z místních surovin, šetrné vůči životnímu prostředí a dostatečně kvalitní.

Pořádání školení a rozvoj přeshraniční regionální značky je umožněn díky podpoře z Fondu mikroprojektů v Programu přeshraniční spolupráce SR-ČR.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA