Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Tradiční vsetínská voříškiáda. Fešák pes aneb Punťašou

date_range 08.Čvn, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Alcedo ve spolupráci s Domem kultury Vsetín pořádá již 13. ročník akce určené pro milovníky psů ve Vsetíně „Fešák pes aneb Punťašou“. Nejen pejskaři se mohou těšit na neděli 16. června 2019, kdy bude oblíbená akce probíhat v Panské zahradě od 14.00 hodin.

 

Tato tradiční vsetínská voříškiáda je akcí, jejímž cílem je oslovit majitele psů, kteří mají své psy jako rodinné mazlíčky a nechodí s nimi na žádné cvičení pod vedením profesionálů. „Pejsci jsou vychováváni takzvanou přirozenou cestou. Letos bude součástí akce psí školka se Soňou Valovou, zaměřená na amatérské chovatele začátečníky. Jedná se o základní poslušnost i pro začínající pejskaře pod vedením zkušené lektorky,“ uvádí Radek Kleibl a dodává, že maximální počet psů přihlášených do workshopu je 15.

 

Povinná je registrace na místě. Každý účastník se po skončení akce může těšit na balíček pro svého pejska, který pejskařům daruje Zvířecí útulek Vsetín, partner akce.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi