Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Tragická dopravní nehoda u Vsetína

date_range 27.Dub, 2018 featured_play_list Aktuality

 

V pátek 27. dubna krátce před půl třetí odpoledne se na silnici l/57 u Vsetína stala vážná dopravní nehoda, při které došlo ke smrtelnému zranění jednoho z řidičů. Na místo nehody byli vysláni profesionální hasiči ze stanice Vsetín se třemi zásahovými vozidly. Po příjezdu k nehodě zjistili, že těžce zraněný řidič dodávky zůstal ve vozidle zaklíněn.

„Hasiči jej ihned začali z vozidla za pomocí hydraulických nůžek vyprošťovat a poskytovat předlékařskou první pomoc. Po vyproštění jej ihned předali záchranářům. Muž byl však ve velmi vážném stavu. Proto mu na místo byl přivolán vrtulník, který jej transportoval do krajské nemocnice," popsala tisková mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 Dodávka narazila u Vsetína do kamionu   foto: HZS   další foto (6)

V tuto chvíli jsou bližší okolnosti a příčina nehody stále předmětem vyšetřování vsetínských kriminalistů a dopravních policistů. Z dosavadních výsledků šetření však vyplývá, že došlo k čelnímu střetu dodávkového vozidla s kamionem.

„Čtyřiapadesátiletý řidič dodávky jedoucí ve směru na Valašské Meziříčí z prozatím neznámých příčin pravděpodobně vjel do protisměru, kde se střetl s kamionem osmadvacetiletého řidiče. Oba muži při srážce utrpěli poranění. U řidiče kamionu to byla zranění lehká, řidič dodávky svým vážným zraněním později podlehl," uvedl tiskový mluvčí policistů Petr Jaroš.

 Dodávka narazila u Vsetína do kamionu   foto: HZS    další foto (6)

Z proražené nádrže kamionu vyteklo na cestu a do půdy okolo dvě stě litrů nafty. Z tohoto důvodu byl na místo přivolán zástupce životního prostředí. Po skončení vyšetřování bude kamion z příkopu vyproštěn, díky čemuž lze očekávat omezení průjezdnosti v místě nehody až do večerních hodin.

AKTUALIZACE

Komunikace byla vice než tři hodiny obousměrně uzavřena a policisté odkláněli dopravu po objízdných trasách.

Nakonec hasiči odsunuli dodávkové vozidlo na kraj komunikace a provedli úklid vozovky od střepů a úlomků z vozidel a použitého sorbentu k zachycení uniklé nafty. Provoz tak mohl být na této velmi frekventované komunikaci alespoň částečně obnoven.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA