Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Tragická nehoda rodiny ze Vsetínska. Jejich automobil se čelně střetl s kamionem

date_range 27.Srp, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Místo nehody, foto: PČR

V pondělí v půl páté ráno se na silnici první třídy u obce Sudoměřice v okrese Hodonín odehrála tragická dopravní nehoda. Rodina ze Vsetínska se vracela z dovolené, jejich vozidlo se zde čelně střetlo s kamionem. Následky nehody jsou velmi tragické.

 

„Hasiči pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení vyprostili 5 lidí z osobního vozidla Škoda Yeti. Dva dospělí a dvě nezletilé děti podlehli na místě svým zraněním. Jedno nezletilé dítě jsme pomohli transportovat do vrtulníku ZZS JmK,“ popsal mluvčí hasičů Jihomoravského kraje Petr Příkaský. Třetí nezletilé dítě z osobního vozidla bylo ve vážném stavu letecky transportováno do nemocnice.

 

Pomocí sorbentu zamezili hasiči úniku provozních kapalin. Silnice I/55 byla celou dobu zásahu zcela uzavřena. Policie ČR odkláněla provoz na objízdnou trasu. „Podle předběžného šetření přejela řidička osobního vozidla na rovném úseku z nezjištěných příčin do protisměru, kde narazila do protijedoucího náklaďáku,“ uvedl mluvčí policie Petr Zámečník. Řidička nákladního vozidla z nehody vyvázla bez zranění. Na místě jí však poskytoval psychlogickou podporu policejní krizový intervent.

 

Tragická dopravní nehoda na Hodonínsku, foto: PČR a HZS

 

Policisté hledají případné svědky nebo majitele autokamer, kteří místem v době nehody nebo krátce před ní mohli projíždět, aby se nám ozvali a poskytli důležité informace potřebné pro vyšetřování. Ozvat se můžete na telefon 974 633 260 nebo přímo na linku 158.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA