Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Tragické úterý na silnicích ve Vizovicích

date_range 16.Pro, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Zlínští kriminalisté od úterý 13. prosince řeší další dvě tragické dopravní nehody.

Jako první vyjížděli policisté k dopravní nehodě do Vizovic na Masarykovo náměstí, kde krátce po půl osmé ráno srazil čtyřiasedmdesátiletý řidič osobního vozidla Ford Fiesta šestiletou dívku. „Dívka přecházela přes hlavní komunikaci po přechodu pro chodce. Řidič, jedoucí od Lutoniny, plně nesledoval situaci v silničním provozu, v důsledku čehož ohrozil chodkyni, do které přední částí svého vozu narazil. Dívenka utrpěla velmi těžké zranění, byla z místa nehody převezena do krajské nemocnice a poté odtud letecky transportována do nemocnice v Brně," řekla k první nehodě tisková mluvčí policistů Lucie Javoříková.

Ilustrační foto: PČR

Lidský život si vyžádala druhá nehoda, při které byl těžce zraněný padesátiletý muž. Ten kolem šesté hodiny večerní přecházel vozovku ve Vizovicích na ulici Říčanská mimo vyznačený přechod pro chodce. Ve stejnou dobu tudy projížděl čtyřiatřicetiletý řidič osobního vozidla Peugeot Boxer, který při jízdě ve směru od Lutoniny dostatečně nesledoval situaci v dopravě a do chodce narazil přední částí svého vozu. „Při nehodě utrpěl chodec velmi vážná zranění a z místa byl urychleně převezen do krajské nemocnice. Zde však svým zraněním podlehl," uvedla Lucie Javoříková.

Obě dopravní nehody jsou nadále v šetření kriminalistů.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA