Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Tři zraněné osoby po nehodě u Valašských Příkaz

date_range 21.Pro, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Vyproštěníhavarované dodávky u Valašských Příkaz. Foto: HZS

V pondělí večer došlo na silnici I/57 mezi obcemi Horní Lideč a Valašské Příkazy k nehodě dodávky s osobním automobilem. Požární poplach byl vyhlášen v 17:21 hodin jednotkám profesionálních hasičů z požárních stanic Valašské Klobouky a Vsetín. Jednotka ze Vsetína byla z nehody odvolána.

 

„Průzkumem jsme zjistili, že dodávka leží na střeše v příkopě a osobní automobil s utrženým kolem blokuje provoz na silnici. Všichni účastníci byli mimo vozidla. Proto jsme provedli protipožární opatření a odpojení akumulátorů. Dále jsme osvětlovali místo nehody a usměrňovali provoz v jednom jízdním pruhu,“ popsal mluvčí hasičů Roman Žemlička.

Po nehodě dodávky s osobním automobilem zůstala dodávka převrácená na střeše. Foto: HZS

Na místě byly všechny základní složky integrovaného záchranného systému. Do nemocnice byly odvezeny sanitními vozy tři zraněné osoby.

 

Velitel zásahu si na místo nehody vyžádal příjezd vyprošťovacího automobilu. „S jeho pomocí byla dodávka postavena na kola na silnici. Následně jsme asistovali při nakládání poškozených automobilů na vozidla odtahové služby,“ dodal Žemlička.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA