Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Třicáté narozeniny oslaví STRAM v Ústí u Vsetína

date_range 16.Čvn, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Valašská kapela STRAM. Foto: Radomír Dolanský

Po třech letech a dvouleté přestávce se znovu vrací 18. června od 19:00 hod. do Ústí u Vsetína vyhlášená tradiční Trojkombinace. To je první velký důvod k oslavě a návratu do sportovního areálu u Sport klubu. Ovšem ten nejsuprovější důvod jsou 30. narozeniny skupiny STRAM. Takže hurá do Ústí!

 

Třicet let skupiny v době, kdy se léta rockerů tohoto bandu blíží dvojnásobku, to už je náležitá porce, která určitě stojí za oslavu a pořádnou pařbu. I když lebky regionálně známých rockerů pokrývají, tu více, tu méně šediny, jejich duše zůstávají stále klučičí, asi tak v letech, aby se mohli bavit s fanynkami na více způsobů. Jedné milence však zůstávají věrní všichni – muzice. Vlastně ještě jednu lásku k tomu bezpodmínečně potřebují. Tu vaši – fanoušci!

 

Oslavy narozenin podpoří na place v Ústí taktéž skupina Docela kapela, která vznikla z dětí v Alcedu a dnes vyrostla v nezanedbatelnou součást valašské hudební scény. Oproti plakátované nabídce je to změna programu na poslední chvíli nezaviněná pořadatelem.

Valašská kapela STRAM. Foto: Radomír Dolanský

Další kapelou, která přispěje svým vystoupením k narozeninové oslavě, je banda Ležérně a vleže. Pozor, pozor! Tato kapela přináší na Trojkombinaci nezvyklý hudební žánr, který si však dovede najít své příznivce kdekoliv. Jinak by kapela asi nemohla existovat již 26 let. Že by se nám Trojkombinace pomalu měnila na multižánrový Colours? Když se jedná o narozeniny, nesmí na pařbě chybět dlouholetí kámoši z kapely Waťák. Tak co, zazpívá si David Dawiny Pluta společně Jirkou Pirasem Pirníkem? Díky kovovým zábranám Pavel Bartoň do davu asi už neskočí, jedině by byl přeborník i ve skoku do dálky.

 

Pořadatel, obec Ústí, slibuje velký párty stan, takže se jede počasí navzdory, i když dle předpovědi bude tak nanejvýš stínit zapadajícímu slunci. Ale věřte rosničkám?! Nezapoměňte – sobota 18. června 2022 od 19:00 hod. v Ústí u Vsetína oslavy 30. narozenin skupiny STRAM se skupinami Docela kapela, Ležérně a vleže a Waťák Kabát Revival Vsetín.

 

Foto: Radomír Dolanský

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA