Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Trnkobraní a Barum Czech Rally Zlín. Policisty čeká náročný víkend

date_range 14.Srp, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Policisté na Trnkobraní, foto: archiv redakce

Následující víkend bude nejen pro zlínské policisty ve znamení konání dvou akcí, na které se s dlouhým předstihem připravují. Jedná se o dvě tradiční akce: Vizovické Trnkobraní a Barum Czech Rally Zlín 2019.

 

„Letošní ročník se kryje termínově s festivalem Vizovickým Trnkobraní, ale změna už bohužel nebyla možná ani z naší, ani z jejich strany. Bude to složité na zajištění s ohledem na bezpečnost, protože Policie ČR musí rozdělit své síly na obě akce. Potřebujeme jezdce a pokud možno i co nejvíce diváků odklonit směrem od Vizovic, abychom si vzájemně nepřekáželi,“ uvedl Miloslav Regner, ředitel Barum Czech Rally Zlín.

 

Od čtvrtka 15. do neděle 18.  srpna 2019 bude v  provozu speciální  telefonní linka, na které Vám policisté Krajského ředitelství policie Zlínského kraje odpoví na otázky týkající se uzavírek komunikací v souvislosti s Barum rally, aktuálních uzavírek komunikací na příjezdech do Zlína a intenzitách provozu na komunikacích ve Zlínském kraji. Číslo speciální telefonní linky: 974 666 555

Předsoutěžní test, foto: czechrally.com

Střízlivost si můžete ověřit na Obvodním oddělení ve Vizovicích

 

Desítky policistů z obvodních oddělení, dopravní policisté, kriminalisté a policisté z oddělení služební hipologie budou v pohotovosti od pátečních ranních hodin až do neděle večer kvůli několika tisícům návštěvníků festivalu ve Vizovicích.

 

„Apelujeme nejen na řidiče na vozovkách, ale také na řidiče, kteří jezdí ve svých dopravních prostředcích po loukách ve stanových městečkách, aby se vyhnuli požití alkoholu a drog před jízdou. V opačném případě se nevyhnou zákonnému vyřešení přestupku či trestného činu,“ upozornila mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

Vizovické Trnkobraní, foto: archiv pořadatelů

Pokud si nebudete jistí svou střízlivostí, můžete navštívit Obvodní oddělení Policie České republiky ve Vizovicích a dechovou zkouškou zjistit, zda můžete bez obav usednout za volant svého vozu.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA