Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Turistům nabídnou odpočinek nové lavičky

date_range 25.Zář, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Toulky podzimní přírodou, vycházky za houbařením i romantické procházky v okolí Valašských Klobouk zpříjemní lidem nové lavičky k odpočinku. Umístěny byly u často využívaných chodníčků, na místech s příjemnou atmosférou i zajímavým výhledem do krajiny. Pěší se s lavičkami setkají na cestě k vodárně nad ulicí Luční, podél cesty na Smolinu, u kříže u bývalého Fučkova mlýna, u chodníku na vlakové nádraží a také podél chodníku k ekoparku.

foto MěÚ Valašské Klobouky     více fotek

„Lidem bude podél hlavních vycházkových tras sloužit pětadvacet nových laviček z přírodního materiálu. Záměrně jsme volili hrubě opracované dřevo z městských lesů, aby lavičky prostředí ideálně doplňovaly a nepůsobily v krajině rušivě," pověděl místostarosta Martin Janík. S nápadem instalovat lavičky přišel Luděk Šulík, člen strategické komise města. Jde o další způsob, jak město zpříjemňuje občanům i návštěvníkům své okolí.

Lenka Zvonková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA