Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Turnaj internacionálů vyhrála Dubnica

date_range 26.Čvn, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Ve slovenské Ilavě se odehrál v sobotu 23. června mezinárodní turnaj fotbalových internacionálů, ve kterém startovaly celky z Česka, Polska a Slovenska. Naši vlast zde zastupovali internacionálové FC TVD Slavičín, kteří v úvodním souboji nestačili na hráče pořádající Ilavy a podlehli jim v poměru 0:2, kdy slovenští fotbalisté byli v utkání lepším týmem. Ve druhém zápase proti Nové Dubnici musel do branky Valachů obránce Smolek, který nakonec pětkrát lovil míč ze své sítě a hosté si v utkání vypili svůj kalich hořkosti až do dna.

ilustrační foto Mgr. Zdeněk Rumplík

V posledním utkání celého turnaje Slavičané věděli, že pokud porazí polský Rudnik o tři branky, tak mohou ještě skončit na stříbrné pozici. Příliš tomu nechybělo, FC TVD vedlo po brankách Abrháma 2:0 a nastřelilo ještě dvakrát břevno, Poláci snížili stav zápasu až v posledním minutě. Nutno podotknout, že polští fotbalisté disponovali podstatně mladším kádrem, ale Slavičané taktickým a obětavým výkonem svého soka přehráli. V konečné tabulce jim patřilo nakonec poslední čtvrté místo. Vše si vynahradili ve zpěvu, kdy za zvuku harmoniky jasně v celém programu dominovali.

Konečné pořadí o pohár města Ilavy :

1. MFK Nová Dubnica (SK) – 9 bodů
2. LKS Rudnik (PL) – 3 body
3. KBF Ilava (SK) – 3 body
4. FC TVD Slavičín (CZ) – 3 body

-kos-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA