Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Turnaj O sošku ředitelky Sportklubu Niva

date_range 21.Bře, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Tenisoví příznivci stále využívají služeb kryté plochy v Pitíně a pořadatelé opět využili mrazivých dnů, kdy ranní teploty dosahovaly k -8°C a paní ředitelka si tentokrát připravila tři pěkné ceny a nedělní tenisové odpoledne O sošku ředitelky dne 17. 3. 2013 mohlo začít. V okolí je tolik zájemců o tenis, že zde zavítali další noví. Nikdo ale netušil, že by v průběhu osmihodinového turnaje šesti hráčů mohla být tak napjatá situace až do konce.

Čtyři hráči nevěděli, jak se vlastně umístí. Milan Miklas z Luhačovic přijel jako první host, dále přijel Milan Ruman z Vlachovy Lhoty, třetím hráčem se stal Jan Nahodil z Valašských Klobouk. Na tuto akci přijeli i tři úplně noví hráči. Ze Štítné nad Vláří přijal pozvání třicetičtyřletý Daniel Hlásný, který předvedl velmi pěknou taktickou hru. Dalším mladým tenistou z Valašských Klobouk byl Ladislav Psota, který hraje také fotbal a stal se velmi těžkým soupeřem všech tenistů. Po celou dobu neměl ani jednu prohru. Jeho zápasy byly zakončeny (6:2), (6:1), (6:4), (6:6). Jan Nahodil se v tomto turnaji také předvedl jako muž, který přesně ví, jak umístit míč do pole soupeře. Jeho zápasy byly (3:6), (6:2), (6:3), (6:2). Milan Miklas, báječný ranař, nešel silami a i s namoženou rukou uhrál pěkné body (2:6), (6:3), (6:1), (6:6).

 

Jan Nahodil přebírá cenu pro vítěze     více fotek

 Daniel Hlásný je taktik, výhradně zaměřený na čtyřhru, ale chtěl si vyzkoušet zápas s jednotlivci. Podívaná na něj při záludných úderech dokonce diváky roztleskala.

Tomuto turnaji dávají pořadatelé dodatečně závěrečný název "Kouzelný turnaj". To, co probíhalo v tento den, se jen stěží může ještě někdy opakovat. I zkušení turnajoví hráči usoudili, že tohle se ještě nestalo. Pitínští jsou hrdí na pěknou vyhřátou a čistou halu a o to více si váží všech příznivců nejen turnajů, ale i tenistu jako takového.

Umístění Jméno Bydliště Body

1. Jan Nahodil Valašské Klobouky 8 bodů
2. Milan Miklas Luhačovice 7 bodů
3. Ladislav Psota Valašské Klobouky 7 bodů
4. Lukáš Koseček Slavičín 6 bodů
5. Milan Ruman Vlachova Lhota 2 body
6. Daniel Hlásný Štítná nad Vláří 0 bodů

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA