Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Charitativní turnaj přilákal do Horní Lidče stovky lidí

date_range 22.Zář, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up O valašský maják v Horní Lidči. Foto: Stanislav Sekula

Charitativní turnaj v malé kopané „O valašský maják“ již šest let pomáhá finančně rodinám a příbuzným členů integrovaného záchranného systému, kteří přišli ve službě o život. Sportovní akce se každoročně účastní družstva složená ze členů IZS i starostové měst a obcí. V letošním roce se poprvé uskutečnil ve Sportovním areálu v Horní Lidči.

 

„V Horní Lidči to byla premiéra a tak jsem byl zvědavý na zájem ze strany fotbalových družstev. Jedno z deseti družstev složili starostové Hornolidečska a jeden tým reprezentoval naši obec. Podpořili jsme tak dobrou a užitečnou věc. Děkuji všem, kteří se do akce jakýmkoliv způsobem zapojili,“ uvedl starosta Horní Lidče Josef Tkadlec. Sportovních družstev se nakonec podařilo seskládat deset a týmy hráli od do odpoledních hodin.

 

Jedním z hráčů, který svou účastí podpořil tým Obce Horní Lideč byl i místostarosta Ing. Stanislav Petřík: „Jsme rádi že jsme mohli tuto prestižní akci v našem sportovním areálu uspořádat a věříme, že se všem účastníkům i návštěvníkům u nás líbilo. Organizace byla sice náročná, ale výsledek stál určitě za to. Chtěl bych poděkovat všem, kteří se na přípravách a průběhu akce podíleli a velké díky patří také všem, kteří finančně přispěli na dobrou věc. Budeme se snažit, aby se další ročník turnaje vydařil minimálně tak dobře, jako ten letošní.“

 

O valašský maják v Horní Lidči. Foto: Stanislav Sekula. Celá fotogalerie ZDE

 

Bohatý doprovodný program přilákal širokou veřejnost. Jednotlivé složky IZS předvedli svoji techniku. Záchranáři z Rescue SAR Morava vozili celý den na čtyřkolkách nejen děti. Celníci představili zabavené padělky a jiné zboží. Velkou pozornost pak budila ukázka policejních koní nebo hojně využívaná laserová střelnice.

 

Konečný výtěžek z dobrovolného vstupného a ze startovného činil 74.000,- a bude předán rodinám zesnulých členů IZS. „Rád bych touto cestou poděkoval vedení obce Horní Lideč a jejím zaměstnancům za spolupráci při přípravě a konání charitativního turnaje v malé kopané „O VALAŠSKÝ MAJÁK“, který se konal dne 16.09.2023 ve sportovním areálu Horní Lideč. Obec nám poskytla nadstandartní součinnost a zázemí pro uskutečnění této charitativní akce, která tak proběhla ve velmi příjemném prostředí. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci s Vámi,“ dodává kpt. Bc. Marek Kamenčák, koordinátor pro vnější službu Územního odboru Vsetín.

 

-lm-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA