Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Turnaj v sálovém fotbalu zná svůj los

date_range 22.Pro, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Slavičínská sportovní hala ožije opět po roce futsalovým turnajem, jehož založení spadá do počátku osmdesátých let. Původně se hrávalo ještě ve školní tělocvičně, po pár letech se klání přestěhovalo do nově vybudované sportovní haly. Zpočátku startovaly v turnaji jen čtyři celky, později se připojili hráči z místních částí Slavičína jako Závada nebo Zahradní.

V devadesátých letech turnaji suverénně kralovalo mužstvo Ligáčů, složené z aktivních fotbalistů a futsalistů. Na přelomu letopočtu se v turnaji objevili i Kovaříci, mužstvo TOP TRIO nebo Hadráři. Potom tyto mužstva doplnily celky ELVY a SLAVI, které se dnes jmenuje TJ Paneláky. Již 29. ročník jednoho z nejstarších futsalových turnajů v České republice startuje na Štěpána ve svém tradičním čase – v 8 hodin.

 

Loňský ročník turnaje    foto Marek Tulpa TV Slepičín

 
V loňském ročníku zvítězila ve finále Závada nad Hugony v poměru 3:1 – více o turnaji v roce 2010 najdete zde

Los Štěpánského turnaje 2011 :

A skupina :

TVD Slavičín
Závada Hrádek
Hadráři Slavičín
ELVA Slavičín

B skupina :

Hugoni Slavičín
TJ Paneláky Slavičín
Zahradní Slavičín
Kovaříci

 
-kos-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA