Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Turnaji Klobucký rybník počasí přálo

date_range 30.Led, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Díky příznivému počasí se nakonec podařilo dne 26.1.2013 uspořádat 2. ročník hokejového turnaje Klobucký rybník. Turnaj se odehrál na kluzišti u Základní školy ve Valašských Kloboukách.

Dopoledne sváděli urputné boje žáci, odpoledne patřilo zápasům dospělých. V kategorii mladších žáků nakonec zvítězilo družstvo HC Monsters a nejlepším střelcem se stal po rozstřelu Martin Raška (HC Monsuno), který vstřelil 4 branky. V kategorii starších žáků jen těsně zvítězilo družstvo Hola-Hola, z tohoto družstva také vzešel nejlepší střelec Vojtěch Fojtů, který nastřílel soupeřům úctyhodných 14 branek.

Družstvo Hola-Hola  foto pořadatelé      více fotek

Odpoledne se hrál velmi vyrovnaný turnaj dospělých. Ačkoliv kvalita ledu byla zápas od zápasu horší, výkony některých týmů naopak stoupaly. Ve velmi pohledném finále nakonec zvítězilo družstvo Santos, které uspělo hlavně zásluhou Davida Kocourka, který se stal nejlepším střelcem turnaje s 19 brankami.

Všechny výsledky a fotky najdete na stránkách www.klobuckelaviny.webnode.cz . Celý turnaj se nesl ve velmi příjemné a přátelské atmosféře, bez ohledu na výsledky. Závěrem bych chtěl jménem Klobuckých lavin poděkovat vedení Základní školy za poskytnuté prostory a sponzorům za podporu.

Michal Šuchma

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA