Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Tuto sobotu se rozhodne o vítězi

date_range 27.Srp, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Tuto sobotu se rozhodne o vítězi III. ročníku Jihovalašské ligy nočních soutěží. V ženské kategorii s předstihem zvítězily ženy z Rymic. Na dalších pozicích stejně jako u mužů není však nic jisté a bude zde hrát roli každý bod.

V mužské kategorii stále vede Mladcová se ziskem 100 bodů. Jako jediná se dostala na každém kole pod hranici 16 sekund a to i na posledním kole ve Vysokém Poli, kde obsadila 3. místo s časem 15,57s. Těsně za nimi se ziskem 92 bodů dotahuje na celkové prvenství Štítná nad Vláří. Stoupající forma borců ze Štítné nebere konce, kdy po dvou třetích a druhých místech ovládli předposlední kolo časem 15,16s. Získali tak maximální počet bodů pro jejich stíhací jízdu za prvenstvím.


Již bez šance na první dvě pozice avšak s velkými nadějemi na bednu půjdou na start muži z Francovy Lhoty. V Poli čtvrtí za čas 15,60s brali body pro průběžné třetí místo se 72 body a jsou tak těsně před Vrběticemi. Ty po dvou nepovedených závodech opět ukázali, že se pódiového umístění jen tak nevzdají a v posledním kole zaútočili na druhé místo časem 15,21s. Mají tak celkově ztrátu pouze jednoho bodu (71) na třetí Francovu Lhotu. Na pátém místě průběžného pořadí bez možného postupu vpřed se stále drží muži z Mirošova. Ve vysokém Poli se jim nepodařilo dokončit a průběžně tak zápolí s 53 body. Stejně jako Mirošov dopadlo i Bratřejovké Ačko, které nedokončilo a zůstalo tak na šesté pozici s 50 body. S menším předstihem před ostatními se v Top10 na sedmé pozici drží Poteč se 35 body. O osmou až desátou pozici se dělí Vysoké Pole, Hřivínův Újezd – Kaňovice a Velký Ořechov C se 33 body.

U žen již s velkým náskokem před ostatními zvítězily ženy z Rymic. Ve Vysokém Poli zaútočily opět novým rekordem ligy za rovných 17,00s (PP:16,61s) a rozdílem třídy tak vyhrály III. ročník JLNS ve své kategorii s aktuálním ziskem 58 bodů. Na dalších místech ale bude probíhat velký boj o každý bod. Průběžné druhé ženy z Lačnova se 34 body svůj pokus nedokončily a snížily si tím svůj odstup před ostatními družstvy. Těsně za nimi se ztrátou jednoho bodu je třetí z posledního kola s časem 20,50s Nedašova Lhota se 33 body. Na celkové stupně vítězů dotahují také ženy ze Slušovic, které zaútočily v Poli časem 19,02 a braly tak druhou příčku. Průběžně mají 31 bodů a mohou stále dosáhnout na stříbrnou pozici celkově. První pětku uzavírají Bratřejovjanky s 28 body.

Závěrečné kolo JLNS nás opět zavede do Vrbětic, kde se bude v sobotu 29.8.2015 konat hasičský maraton. Od 12:00 zde proběhne předposlední kolo Slovensko – Moravské hasičské ligy, kde se stejně jako v JLNS bojuje o poslední zbylé body a každé družstvo bude chtít co nejvíce zabrat. Mnoho kvalitních výkonů mohou tedy diváci shlédnout již odpoledne. Ve 21:00 odstartuje domácí družstvo poslední kolo JLNS, kde se rozhodne o konečném pořadí pro rok 2015. Pořadatelé si pro Vás připravili nejen poslední slunečný víkend prázdnin, ale také bohaté občerstvení v podobě selete na rožni, grilovaných steaků či dobrého piva.

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA