Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Srážka autobusu s Octavií v Lužné. Tři lidé skončili v nemocnici

date_range 17.Úno, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Nehoda autobusu a osobního vozu v Lužné. Foto: HZS

Varování meteorologů se naplnilo. Namrzající déšť od středečního rána způsoboval komplikace v dopravě na celém Valašsku.

 

8:10 Lužná – krátce po osmé hodině ranní se v obci Lužná střetl autobus s osobním vozem. Nehoda se stala v zatáčce uprostřed obce na silnici I/57, na místě zasahují složky integrovaného záchranného systému.

Řidička Octavie utrpěla těžké zranění. Foto: HZS

Řidička osobního vozidla Škoda Octavia utrpěla těžké zranění a skončila v péči záchranářů, stejně tak i další dvě cestující z autobusu. „Po příjezdu na místo vyprostili hasiči s pomocí páteřové desky zraněnou řidičku a předali ji do péče záchranářů, kteří ženu transportovali do krajské nemocnice do Zlína. Dvě zraněné ženy z autobusu skončily v nemocnici ve Vsetíně,“ popsala zásah mluvčí hasičů Lucie Javoříková. Hasiči u osobního vozidla, které skončilo po nárazu mimo silnici, provedli protipožární opatření a odpojili autobaterii.

 

Po ukončeném šetření dopravních policistů, pomohli hasiči s naložením autobusu i auta na odtahové vozy. Nakonec uklidili vozovku od střepů a úlomků.

 

8:15 Valašská Polanka – další nehoda na namrzlé komunikaci se stala v obci Valašská Polanka u místního obecního úřadu. Střetla se zde dvě osobní auta, v místě prší a komunikace namrzá. Kolem místa nehody s opatrností projedete.

 

8:50 Valašské Příkazy – policisté zasahují v obci Valašské Příkazy, kde směrem na Horní Lideč boural řidič nákladního automobilu do stromu. Provoz je řízen kyvadlově jedním jízdním pruhem.

 

9:55 Vsetín – dopravní nehodu evidují policisté na Vsetíně v části Potůčky, střetla se zde dvě osobní auta, komunikace je dočasně uzavřena, na místě PČR.

 

10:35 Vigantice – u prodejny potravin se střetla dvě osobní auta, na komunikaci je náledí a hustě sněží.

 

13:40 Horní Lideč – na silnici I/57 ve směru z Valašských Příkaz na Horní Lideč havarovala dvě osobní vozidla, probíhá vyšetřování nehody, provoz je řízen kyvadlově jedním jízdním pruhem, zranění osob není hlášeno.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA