Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Týden kultury přiveze na Valašsko Stašovou s Frejem, Vydru i Duška

date_range 17.Kvě, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Simona Stašová a Ladislav Frej v romantické komedii Na Zlatém jezeře

VELKÉ KARLOVICE, 25. 4. 2022 – Devět divadelních představení během sedmi dnů v netradičním prostředí cirkusového šapitó uprostřed Beskyd: takový bude 6. ročník charitativního festivalu Týden kultury na Valašsku, který se uskuteční na závěr prázdnin 18. až 24. srpna ve Velkých Karlovicích. Pořádající Resort Valachy jako každý rok věnuje výtěžek na dobročinné účely.

 

Festival opět představí řadu atraktivních titulů a známých herců. Stejně jako loni jej zahájí legendární Divadlo Bez zábradlí, které přiveze komedii Blbec k večeři s hvězdným hereckým obsazením v čele s Václavem Vydrou, Josefem Cardou a Rudolfem Hrušínským. Představení v režii Jiřího Menzela je léty prověřený divácký hit, na repertoáru je už téměř čtvrt století.

 

V dalších dnech se mohou diváci těšit na Simonu Stašovou a Ladislava Freje v romantické komedii Na Zlatém jezeře, která je zase velmi známá i z filmového zpracování a jejíž hlavní protagonisté Katherine Hepburn a Henry Fonda získali za herecké výkony Oscara.

 

Malé Divadlo Komedie do Velkých Karlovic přiveze představení 1+1=3, které bylo v minulosti nejvýše hodnoceno návštěvníky a na jejich přání se po pěti letech vrací. Poprvé se na festivalu představí spolek Pantheon s komedií Benátky pod sněhem v hlavní roli s Mírou Noskem a uskuteční se opět i dvě představení pro děti.

Zlatým hřebem budou tři vystoupení Jaroslava Duška, jenž se na festival se Čtyřmi dohodami a Pátou dohodou vrací každý rok a mívá pravidelně vyprodáno.

 

Vedle lákavého programu festivalu dodává neobyčejnou atmosféru místo konání. Speciálně kvůli této události bude v údolí Léskové pod Spa hotelem Lanterna opět vztyčeno cirkusové šapitó, kolem nějž vznikne párty zóna s občerstvením, posezením pod širým nebem a živou muzikou.

 

Speciální nabídku připravil k Týdnu kultury karlovický Spa hotel Lanterna. Ubytovaní hosté mají v ceně pobytu během festivalu jednu volnou vstupenku na noc a pokoj.

 

Festival se letos koná již pošesté. V minulých pěti ročnících přinesl na dobročinné účely již téměř milion korun, které byly rozděleny mezi mobilní hospic Strom života a potřebné rodiny z Velkých Karlovic.

 

Více informací a prodej vstupenek: www.tydenkultury.cz

 

 

Program Týdne kultury na Valašsku:

18. 8. – Divadlo Bez zábradlí: Blbec k večeři (V. Vydra, J. Carda, R. Hrušínský)

19. 8. – Agentura Harlekýn: Na Zlatém jezeře (S. Stašová, L. Frej)

20. 8. – Divadlo NAVĚTVI: Kouzla skřítků

20. 8. – Pantheon production: Benátky pod sněhem (M. Nosek a další)

21. 8. – Loutkové divadlo Ostrava: Hrnečku, vař!

21. 8. – Malé Divadlo Komedie: 1 + 1 = 3

22. 8. – Jaroslav Dušek: Čtyři dohody

23. 8. – Jaroslav Dušek: Pátá dohoda

24. 8. – Jaroslav Dušek: Čtyři dohody

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA