Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

U Biskupic se srazilo Audi s náklaďákem

date_range 28.Říj, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Ve čtvrtek 27.října krátce před 17 hodinou byli hasiči informováni zdravotnickou záchrannou službou o srážce osobního a nákladního automobilu mezi obcemi Kaňovice a Biskupice.

Na místo byla vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Luhačovice ve společném výjezdu s jednotkou dobrovolných hasičů města Luhačovice. Na místo vyjela také posilová jednotka profesionálních hasičů z Uherského Brodu. Prvotní informace mluvily o 2 zaklíněných osobách.

 

foto HZS Zlínského kraje    více fotek

 
Hasiči byli na místě za 5 minut od výjezdu ze stanice. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že došlo ke střetu osobního automobilu Audi a menšího nákladního vozidla Renault. Všichni cestující byli v době příjezdu hasičů již mimo vraky aut. Hasiči poskytli účastníkům nehody předlékařskou pomoc a zajistili místo nehody proti vzniku požáru. Celkem byly zraněny 3 osoby, které si do své péče převzala ZZS.

Příčiny nehody na místě šetřila Policie ČR. Na zasypání uniklých provozních kapalin použili hasiči sorbenty. Po dobu vyšetřování nehody a odstraňování jejích následků byla silnice zcela uzavřena a doprava odkláněna na náhradní trasy. Hasiči se vrátili na základnu asi po 2 hodinách od příjezdu na místo.

 
Vít Rušar – HZS Zlínského kraje
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA