Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

U Galiku v úterý vypukne Filipojakubská noc

date_range 30.Dub, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Magickou Filipojakubskou noc, při níž se odnepaměti pálí ohně na ochranu před čarodějnicemi, si mohou děti i dospělí užít u hotelu Galik v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích.

Filipojakubská noc s pálením čarodějnic vypukne v úterý 30. dubna v 17 hodin. Pro návštěvníky bude připravena rukodělná dílna, v níž si budou moci sami vyrobit figurku čarodějnice, kterou pak podle tradice spálí v ohni. Uskuteční se také táborák s opékáním špekáčků.

U Galiku dnes vypukne Filipojakubská noc (foto archiv pořadatelů – minulý ročník)

Dospělí se mohou těšit na čarodějnický lektvar v podobě Filipojakubského punče ohřívaného na ohni, pro děti bude připravena nealko varianta. Po 19. hodině vzplane velká očistná vatra, v níž si budou moci všichni spálit svou čarodějnici a oslavit pak příchod jara posezením u ohně až do pozdních nočních hodin.

Více informací a plakát akce najdete na www.galik.cz

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi