Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

U Luhačovic se srazila Fabia s autobusem

date_range 29.Dub, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Informaci o dopravní nehodě osobního automobilu s autobusem nedaleko Luhačovic ve směru na Dolní Lhotu přijalo operační středisko hasičů ve čtvrtek 28. dubna před 19 hodinou. K události byli okamžitě vysláni profesionální hasiči z nejbližší stanice.

Jednotka na místo dorazila během pěti minut. Jak velitel zásahu ihned potvrdil, v mírné zatáčce za značkou Luhačovice došlo ke střetu automobilu Škoda Fabia s autobusem. „V osobním voze cestovaly dvě ženy, které již byly mimo vozidlo. Po prvotním ošetření na místě byly odvezeny zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice. U dvaceti osob, které cestovaly v autobuse, naštěstí k žádnému zranění nedošlo," uvedl tiskový mluvčí hasičů Pavel Řezníček. Dopravce cestujícím zajistil náhradní přepravu.

 U Luhačovic se srazila Fabia s autobusem        foto: HZS           další foto (2)

Hasiči po zajištění místa nehody a zamezení nebezpečí vzniku požáru prováděli asistenci policii při zadokumentování místa nehody a odstranění vozů mimo komunikaci, aby byl obnoven plynulý průjezd. K žádnému úniku provozních kapalin z vozidel nedošlo.

„Až policie ukončila šetření havárie, pomohli jsme s naložením nepojízdné Fabie na odtahovou službu, a po provedení úklidu vozovky jsme se ve 22:29 hodin vrátili zpět na svou základnu," dodal Pavel Řezníček.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA