Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

U obce Petrůvka se střetla dvě auta

date_range 30.Pro, 2012 featured_play_list Aktuality

 

V sobotu 29. prosince v 16:35 hodin byla na tísňovou linku hasičů ve Zlíně oznámena dopravní nehoda dvou osobních motorových vozidel, ke které došlo na okresní komunikaci za obcí Petrůvka ve směru na Slavičín.

„Na místo události vyslal operační důstojník jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů ze Slavičína. Došlo zde ke střetu vozidla BMW X3 s vozidlem Škoda Superb. BMW zůstalo po střetu na komunikaci a blokovalo jeden jízdní pruh, Superb skončil mimo komunikaci v poli," informoval mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

Na místě nehody se nacházely dvě zraněné ženy, které byly v době příjezdu hasičů již v péči posádky zdravotnické záchranné služby.

foto HZS Zlínského kraje    více fotek

K nehodě došlo na špatně přehledném úseku komunikace, která byla navíc ještě v úseku asi 100m silně zledovatělá. „Velitel zásahu proto rozhodl, že část hasičů provede nezbytná protipožární opatření a likvidaci úniku provozních kapalin a druhá část zabezpečí místo nehody a bude řídit provoz na komunikaci," řekl mluvčí. Bylo nutné zabezpečit, aby bylo vyloučeno ohrožení zasahujících nebo kolize se záchranářskou technikou nebo vrakem havarovaného vozidla BMW.

„Pro zadokumentování místa nehody bylo také využito osvětlovacího teleskopického stožáru našeho zásahového vozidla. Jednotky se v 19:55 hodin vrátily na stanici," dodal Netopil.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA