Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

U Obchodního domu se rozjelo vánoční kolo. Občerstvení nabízejí zahrádky

date_range 27.Lis, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Vánoční kolo

Pouhé dva dny trval letošní Vánoční mini trh u Obchodního domu Zlín. Jen pár hodin poté, co byl ve čtvrtek 25. listopadu oficiálně zahájen, vláda vyhlásila nouzový stav, který konání trhů zakazuje. V pátek 26. listopadu k 18. hodině se tak stánky opět uzavřely.

 

V pátek se také rozjelo vánoční kolo. To na rozdíl od stánků může v souladu s nařízením vlády zůstat v provozu. Vstup na ně je, stejně jako v případě ski areálů a lanovek, pod které tato atrakce ze zákona spadá, omezen na návštěvníky očkované nebo po prodělaném covidu. Výjimku mají děti: do 12 let nemusí předkládat žádné potvrzení, od 12 do 18 let se také mohou prokázat PCR testem. Vánoční kolo má být v provozu denně od 11 do 20 hodin do 23. prosince, jeho provozovatel zde zajišťuje veškeré potřebné podmínky včetně pravidelné dezinfekce kabinek.

 

Občerstvení budou dál nabízet venkovní zahrádky zdejších gastro podniků s výdejními okénky. Na místě zůstává také rozsvícený vánoční strom a v obchodní pasáži Ježíškova pošta, s níž mohou děti i dospělí soutěžit o tři desítky hodnotných cen.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA