Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

U Petrůvky narazil Renault čelně do stromu

date_range 25.Čvc, 2017 featured_play_list Aktuality

 

V úterý (25.7.) poblíž obce Petrůvka na Slavičínsku narazilo čelně do kmene stromu osobní auto značky Renault. Na místě dopravní nehody zasahovaly kromě policistů a zdravotníků také dvě jednotky hasičů.

„Jako první dorazili na místo hlášené nehody policisté. Ti zraněné řidičce vozidla poskytli první pomoc, zafixovali její páteř krčním límcem a po příjezdu záchranářů ji předali do jejich další péče," informoval mluvčí krajských hasičů Libor Netopil

Renault narazil u Petrůvky čelně do stromu    foto HZS ZLK

V 08:00 hodin, sedm minut po výjezdu ze stanice, dorazili na místo zásahu také profesionální hasiči ze stanice Slavičín a v dalších minutách i jejich kolegové z jednotky dobrovolných hasičů Slavičín.

„Hasiči zajistili místo nehody a zabezpečili havarované vozidlo proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin. Do příjezdu odtahové služby se pak podíleli na řízení dopravy v místě události. Po vytažení vozidla z příkopu, naložení na odtahovou službu a úklidu komunikace obě jednotky zásah ukončily,"
doplnil Netopil.

Za jakých okolností k havárii došlo teď šetří dopravní policisté.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA