Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

U Podlesí blokuje dopravu převrácené auto

date_range 31.Srp, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
Dne 31.8.2009 v 08:22 hod. byli hasiči požádáni o pomoc po havárii kamionu u Jarcové.

Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů z Valašského Meziříčí s jedním zásahovým vozem a později i technickým automobilem. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že na hlavním silničním tahu I/57, mezi Valašským Meziříčím-Podlesí a obcí Jarcová, došlo k havárii nákladního auta zn. Volvo s přívěsem a nákladem dřevěných klád.

Řidič nákladní soupravy měl údajně technickou závadu a havaroval s nákladem mimo vozovku. V příkopě se vozidlo naklonilo, převrátilo a došlo k vysypání klád mimo vozovku. Převrácené nákladní auto zablokovalo více než polovinu hlavní silnice. Řidič neutrpěl při havárii žádné zranění. Při havárii došlo k poškození oplocení nejméně dvou blízkých rodinných domů.

 
 
více fotek
 
Hasiči museli nákladní auto zajistit proti případnému požáru. Uniklé provozní kapaliny, oleje a palivo museli hasiči zlikvidovat sorbenty.

Převrácená souprava značně zkomplikovala dopravu na hlavním tahu. V obou směrech se okamžitě vytvořily dlouhé kolony a na místo měla problémy projet i hlídka policie. Do příjezdu policistů řídili dopravu hasiči kyvadlově.

09:30 – hasiči ukončili bezpečnostní opatření u havarovaného vozidla a vrátili se zpět na základnu. Na místo jsou připraveni se vrátit až po přeložení nákladu a zvednutí vraku.

Dopravní komplikace se dají očekávat až do odpoledních hodin.

 
13:30 – hasiči znovu vyjeli na místo po havárii kamionu, aby zlikvidovali zbytky uniklých provozních kapalin po zvednutí nákladní soupravy.
 
Ivo Mitáček
HZS Zlínského kraje
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA