Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

U polikliniky vznikla místa pro nastoupení a vystoupení pacientů

date_range 27.Čvc, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Místa vyhrazená pro nastoupení a vystoupení pacientů. Foto: město Val. Klobouky

Při cestách k lékařům na Valašskoklobouckou polikliniku budou mít senioři, osoby se ztíženou pohyblivostí, ale i maminky s kočárky a další návštěvníci přijíždějící auty snadnější přístup. Na dlážděné ploše před vchodem do přístavby jsou nově vyhrazená dvě parkovací místa, která jsou určená výhradně ke krátkodobému zastavení za účelem nastoupení a vystoupení osob.

 

„Vyčleněním dvou speciálních parkovacích míst chceme zvýšit komfort pro přijíždějící pacienty a také chceme předejít blokování průjezdu pod poliklinikou, ke kterému kvůli vysedání cestujících často docházelo. Výstavba si nevyžádala trvalé stavební úpravy, kromě předláždění malé části plochy, aby se stal průchod bezbariérovým. Obvod parkovacích míst jsme vyřešili mobilními obrubníky z recyklované pryže, které v případě potřeby umožní operativní využití celé plochy před vstupem bez jakéhokoli omezení,“ uvedl Aleš Fiala, ředitel Valašskokloboucké polikliniky. Dodal, že instalované obrubníky jsou na dvou místech přerušené, aby mohli lidé bezpečně procházet.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA