Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

U požáru lesního porostu zasahovalo 9 jednotek hasičů

date_range 26.Dub, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Požár porostu u obce Liptál. FOTO: HZS Zlínského kraje

V sobotu v 17:25 hodin přijalo krajské operační středisko informaci o požáru lesního porostu nedaleko obce Liptál na Vsetínsku.

 

K události byla vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Vsetín se dvěma cisternami a postupně dalších 8 jednotek dobrovolných hasičů z obcí Vsetín, Jablůnka, Jasenná, Všemina, Valašská Polanka, Lhota u Vsetína, Liptál a Jasenka.

 

K události vyjel také velící důstojník směny ze Zlína. „Požárem byla zasažena plocha asi jeden a půl hektaru mladého lesa. Dopravu na místo události hasičům stěžoval těžce přístupný podmáčený terén. Pod kontrolu se jim ho podařilo dostat asi hodinu od oznámení události a celková likvidace byla velitelem zásahu ohlášena ve 20:19 hodin,”uvedl mluvčí hasičů Pavel Řezníček.

Požár porostu u obce Liptál. FOTO: HZS Zlínského kraje

Na místě byly ponechány dvě jednotky na dohlídku, ostatní se vrátily zpět na své základny. Příčinu vzniku požáru nyní zjišťuje vyšetřovatel hasičů ze Vsetína ve spolupráci s policií.

 

Požár porostu u obce Liptál. FOTO: HZS Zlínského kraje

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA