Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

U požáru v budově skladu dřeva zasahovalo pět jednotek hasičů

date_range 16.Říj, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ve Smolině zasahovalo pět jednotek hasičů. Foto: redakce

Ve čtvrtek po dvanácté hodině odpoledne byl hasičům ohlášen požár ve skladu dřeva. Do Smoliny okamžitě vyrazily jednotky profesionálních hasičů z požárních stanic Valašské Klobouky a Slavičín, a dále jednotky sboru dobrovolných hasičů obcí Valašské Klobouky, Brumov a Smolina.

 

„Hasiči v dýchacích přístrojích napřed použili přetlakovou ventilaci, protože prostor byl silně zakouřený. Následně požár uhasili jedním proudem vody,“ uvedl pro server regionvalassko.cz mluvčí hasičů Roman Žemlička. Hasiči zjistili, že požár vznikl v prostoru kotelny budovy a naštěstí se nerozšířil na samotný sklad dřeva.

 

„Škoda vzniklá požárem byla vyčíslena v předběžné výši 500 tisíc korun. Byly uchráněny hodnoty v předběžné výši 1,5 milionu korun,“ dodal Roman Žemlička.

 

Příčina požáru je v šetření hasičů.

 

 

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA