Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

U přehrady ráno hořel travní porost

date_range 27.Dub, 2013 featured_play_list Aktuality

 

„V sobotu v 09:59 hodin přijalo naše operační středisko oznámení o požáru travního porostu v délce asi 20m, ke kterému došlo na jednom z břehů přehrady v Luhačovicích," uvedl tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje Libor Netopil.

Na místo události byly vyslány tři cisternové vozy profesionálních a dobrovolných hasičů z Luhačovic a Pozlovic. „Provedeným průzkumem bylo zjištěno, že byla zasažena plocha asi 100 x 100m a plameny se dále šířily pozemky trnkového sadu a borovicového lesa," upřesnil tiskový mluvčí.

 U přehrady hořel travní porost (foto HZS Zlínského kraje)   …další fotky

V 10:35 hodin byl požár lokalizován a v 11:41 hodin byla velitelem zásahu ohlášena i jeho likvidace. Pro doplňování zásahových cisteren bylo také v blízké zátoce přehrady zřízeno v průběhu zásahu čerpací stanoviště.

„V tomto případě byl požárem zasažen pouze travní porost. K rozšíření požáru na stromy a vzniku škody tak nedošlo," dodal mluvčí.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi