Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

U Slopného havaroval nákladní vůz vezoucí kaly

date_range 18.Říj, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Místo nehody. Foto: HZS

V pondělí krátce před jednou hodinou odpolední byli vysláni profesionální hasiči ze stanic Luhačovice a Zlín k obci Slopné, kde havaroval řidič s nákladním vozidlem, vezoucí kaly do čističky odpadních vod.

 

„Auto leží na boku na poli a částečně zasahuje do jednoho jízdního pruhu. Řidič byl při nehodě zraněn a skončil v péči posádky zdravotnické záchranné služby, která muže následně převezla do nemocnice k dalšímu vyšetření,“ popsala mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

Lze předpokládat, že dopravní komplikace v místě havárie (mezi obcí Loučka a Slopné) budou trvat až do večerních hodin, neboť je potřeba odčerpat náklad a poté dostat vozidlo zpět na cestu.

 

Nehoda u obce Slopné. Foto: HZS

 

 

Aktualizace:

 

Velitel zásahu hasičů na místo povolal speciální chemický vůz, pomocí jehož vybavení hasiči přečerpali naftu z nádrže havarovaného automobilu.

 

„Majitel vozidla zajistil náhradní cisternu na přečerpání kalů z vozidla a příkopy. Dále pak jeřáb pro vyproštění vozidla a jeho naložení na podvalník. Hasiči při těchto činnostech asistovali. V době vyprošťování byla komunikace obousměrně uzavřena,“ mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

Nehoda u obce Slopné. Foto: HZS

 

Po naložení vozidla hasiči provedli úklid vozovky a krátce před devatenáctou hodinu předali místo nehody majiteli vozidla, který bude zajišťovat sanační práce.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA