Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

U Slopného našli nevybuchlý protipancéřový granát

date_range 01.Kvě, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: archiv PČR

V pátek dopoledne oznámil na linku tísňového volání policie třiatřicetiletý muž, že ve čtvrtek večer našel poblíž obce Slopné v lese pod jehličím munici, pravděpodobně dělostřeleckou minu. Protože bylo již pozdě večer, rozhodl se, že oznámení odloží až na další den.

 

Hlídka policistů z Luhačovic vyrazila do obce Slopné, kde je muž, který munici našel, navigoval až k inkriminovanému místu. „Policisté celou oblast v bezpečné vzdálenosti zapáskovali, aby zamezili kontaktu dalších osob s municí a přivolali policejní pyrotechniky z Frýdku-Místku,“ uvedla tisková mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

Nalezená nevybuchlá munice u obce Slopné. Foto: PČR

Specialisté dorazili na místo kolem patnácté hodiny. „Zkonstatovali, že se jedná o nevybuchlý protipancéřový granát 7,5 cm v délce 21 cm. Policejní pyrotechnici si munici převzali a ve speciálně upraveném vozidle převezli k bezpečnému zničení,“ dodala Monika Kozumplíková.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA