Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

U Valašské Polanky havarovalo nákladní vozidlo

date_range 12.Led, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up U Valašské Polanky havaroval nákladní vůz. Foto: HZS

Ve středu dopoledne došlo mezi obcemi Valašská Polanka a Prlov k převrácení nákladního vozidla vezoucího kontejner s nákladem. To leží na střeše na louce vedle silnice a zadní část vozu zasahuje do jednoho jízdního pruhu.

 

Nehodu momentálně šetří vsetínští dopravní policisté, pravděpodobnou příčinou bude podle nich rychlost.

 

Na místo nehody byli v 10:30 hodin vysláni profesionální hasiči ze Vsetína a Zlína a dobrovolná jednotka z Vizovic. „Po příjezdu hasiči průzkumem zjistili, že při nehodě došlo k uražení hrdla nádrže, ze které vyteklo velké množství nafty. Ta se vsákla do půdy pod vozidlem. Proto byl na místo nehody povolán zástupce životního prostředí. Hasiči u havarovaného auta provedli protipožární opatření a zamezili dalšímu úniku provozních kapalin,“ uvedla mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

U Valašské Polanky havaroval nákladní vůz. Foto: HZS

 

Silnici bude možná nutné zcela uzavřít

 

Řidič vozidla utrpěl zranění a skončil v péči posádky zdravotnické záchranné služby. K vyproštění a převrácení vozidla zpět na kola byl povolán jeřáb. Plynulý provoz řídí kyvadlově v místě nehody policisté. Dopravní komplikace na silnici I/49 mezi obcemi Valašská Polanka a Prlov lze očekávat až do dnešních večerních hodin. „Komunikace je průjezdná jedním pruhem, avšak nelze vyloučit, že bude nutné ji po dobu vyprošťování zcela uzavřít,“ upřesnil pro server regionvalassko.cz mluvčí policistů Petr Jaroš.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA