Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

U Zlína shořel autobus. Patnáct cestujících a řidič naštěstí včas unikli

date_range 05.Čvn, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Foto: HZS

Technická závada na řídící jednotce byla příčinou požáru autobusu, ve kterém cestovalo celkem 15 lidí a řidič. Zlínští hasiči v úterý krátce po půl sedmé večerní zasahovali ve Zlíně v místní části Kudlov na výjezdu směrem na Březůvky u požáru, který zachvátil autobus.

 

„Po příjezdu jednotek hasičů byli všichni cestující již v bezpečí mimo hořící autobus a nikdo neutrpěl zranění. Hasiči v dýchací technice k likvidaci požáru použili celkem tři proudy hasební vody. Požárem byl zasažen i vzrostlý strom, nacházející se v těsné blízkosti hořícího autobusu,“ popsala mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

Pro cestující na místo přijel náhradní autobus. Po celou dobu zásahu hasičů byla komunikace uzavřena a dopravu odkláněli policisté. Vzniklou škodu vyčíslil vyšetřovatelhasičů na tři sta deset tisíc korun.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA