Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na veřejném fórum vybrali největších 10 problémů Valašských Klobouk

date_range 22.Dub, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Hlasování na veřejném fóru

Už víme, jaké jsou Klobouky Vašima očima a jak vypadá deset finálních témat, která by občané chtěli vyřešit, zlepšit nebo rozvinout. O konečném pořadí TOP 10 problematik nyní rozhodne dvoutýdenní ověřovací anketa, do níž se může zapojit široká veřejnost zde v Mobilním Rozhlase. V pořadí páté veřejné fórum se ve Valašských Kloboukách uskutečnilo ve středu 20. dubna za účasti devíti desítek občanů.

 

„Ráda bych poděkovala všem návštěvníkům veřejného fóra za jejich aktivitu a konstruktivní diskusi. Je dobře, že se zajímají o veřejné dění a že byli otevření ke sdílení svých nápadů. Protože přesně o tom fórum je. Vyjádřit, jaké jsou „Klobouky Vašima očima“,“ uvedla starostka Eliška Olšáková a dodala: „Dvěma koly hlasování jsme sice získali desítku hlavních problémů, ale ani ostatní podněty od pracovních stolů nezapadnou. Jejich rozvíjením se budeme zabývat.“

Veřejné fórum Klobouky Vašima očima 2022

Finálová témata z veřejného fóra Klobouky Vašima očima 2022

(v pořadí podle počtu hlasů na fóru)

 

1.     uspořádání veřejné urbanistické soutěže na veřejné volnočasové využití plochy vedle polikliniky, včetně referenda (31 hlasů)

2.     cyklopřístavy – vybudování zázemí pro kola u veřejných budov (21 hlasů)

3.     rekonstrukce Sokolovny (18 hlasů)

4.     větší kontrola znečišťování ovzduší spalováním nevhodných materiálů (12 hlasů)

5.     rekonstrukce koupaliště (12 hlasů)

6.     zabránit zmenšování zelených ploch ve městě (11 hlasů)

7.     rozšíření cyklostezky kolem ZŠ, MŠ a do místních částí města (8 hlasů)

8.     výstavba zimního kluziště (8 hlasů)

9.     řešení parkování u polikliniky (6 hlasů)

10.  revitalizace vybavení kulturního domu – židle a stoly (6 hlasů)

 

„Ověřovací anketa bude v Mobilním Rozhlase aktivní do čtvrtka 5. května. Po jejím skončení budeme informovat o výsledném pořadí podnětů. Předem děkujeme všem, kteří se do hlasování zapojí a pomohou stanovit žebříček priorit letošního veřejného fóra,“ vyzvala k účasti v anketě Eva Fialová, koordinátorka projektu Zdravé město.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA