Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ulice Nádražní má 300 metrů nového chodníku

date_range 23.Pro, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Bezmála tři sta metrů nového povrchu chodníku mohou používat pěší, kteří procházejí ulicí Nádražní ve Valašských Kloboukách. Jeho špatný technický stav volal po rekonstrukci už dlouhou dobu, ale napraven mohl být až po vyřešení majetkoprávních okolností. Zrealizovaná etapa si vyžádala náklady 1,2 milionu korun.

Chodník v ulici Nádražní

„Oprava chodníku na ulici Nádražní byla už dlouhou dobu naléhavá, ale nebylo ji možné dříve provádět, protože pozemek, na němž chodník leží, byl v majetku Zlínského kraje. Situace se vyřešila jeho převodem do městského majetku, a tak mohlo být přikročeno k první etapě rekonstrukce," pověděla starostka Eliška Olšáková.

Lidé se nyní mohou procházet po bezpečném a bezbariérovém dláždění v úseku od mostu po budovu bývalé pekárny. V příštím roce by měla navazovat etapa druhá, která by nový chodník dovedla až k viaduktu.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA