Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ulice Vsetína rozzáří šest vánočních stromů

date_range 22.Lis, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Transport vánoční jedličky na náměstí Svobody, foto: město Vsetín

V pondělí 2. prosince ožije centrum Vsetína Mikulášským dnem. Jeho součástí bude již tradiční rozsvěcování vánočních stromů a vánoční výzdoby v ulicích města.

 

Mikulášský den startuje před devátou hodinou, kdy centrem projede na povozu kapela Čertovka. Ta bude svými vstupy doprovázet Mikulášský jarmark, který bude až do 17 hodin probíhat na prostranství před budovou městského úřadu na Svárově. V jeho rámci Alcedo připraví aktivity pro děti z mateřských škol. Ty se zde setkají s Mikulášskou družinou a užijí si Andělskou poštu.

 

 

Vrcholem dne bude v 16.30 hodin rozsvícení vánočních stromů – jednoho na náměstí Svobody a dvou na Dolním náměstí, které proběhne za hudebního doprovodu kapely Valašská žízeň.

 

Nazdobené vánoční stromy se ale rozsvítí nejen na zmíněných dvou náměstích. Dalšími se kolemjdoucí budou moci pokochat na Horním městě, v Panské zahradě a u vlakového nádraží.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA