Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ulicí kličkovala dáma se dvěma promilemi

date_range 23.Čvn, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Ve čtvrtek 23.června dvacet minut po půlnoci zastavila hlídka policistů v Luhačovicích podivně jedoucí vůz Opel Astra. Policisté řidičku požádali o doklady a dechovou zkoušku.

„Sedmadvacetiletá žena z Hodonínska nadýchala 2,41 promile a při opakovaném testu o několik minut později dokonce 2,6 promile alkoholu. Tvrdila, že předchozí večer vypila jedno velké pivo a dvě deci vína," vysvětluje mluvčí zlínských policistů Jana Bartíková.

Protože naměřená hodnota zdaleka neodpovídala uvedenému množství alkoholu, eskortovala policejní hlídka řidičku do slavičínské nemocnice k odběru krve.

„Ve dvě hodiny v noci prvotní vyšetřování skončilo a ženu jsme propustili, ovšem bez řidičského průkazu," pokračuje mluvčí. Policisté tak ženu podezřívají ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. „Jsme rádi, že jsme na ni narazili dřív, než se stala nějaká tragédie," dodala Bartíková.

 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA